/ Klasická dražba / Nemovitosti / 1617-DD/24

Bytová jednotka č.p. 2901/20 s garáží a spoluvlastnický podíl k částech domu, Praha – Žižkov

Detailní popis:

Bytový komplex Obytný soubor Na Vackově je postupně budován v klidné části Prahy 3 - Žižkova, v její části nazývané Vackov, situované východně od ul. Jana Želivského, jižně od ul. Koněvova (páteřní komunikace Žižkova vedoucí do centra). Prostranství komplexu je vymezeno severozápadně parkem Židovské pece (mezi ním a ul. Koněvova pak MŠ, zástavba původních ČD, východním směrem lokální panelová zástavba po rekonstrukci, budovy VŠ kolejí), jihozápadně ul. Malešická (středně frekventovaná spojující P10- Malešice s Basilejským náměstím, jižně od ní nebyt. zástavba - admin. budovy nové i původní a nákladové nádraží Žižkov - v budoucnu dlouhodobě plánována jeho přestavba na nové centrum Prahy 3 s nákupním centrem, apod.), z východu velmi málo frekventovaná ul. Na Vackově (východně od ní výstavba nových i původních RD).
Oceňovaná etapa se nachází v severní části komplexu, severně od ul. Olgy Havlové (přes kterou jižně se realizuje výstavba 2. etapy o 3 bytových domech), západně od ul. Rixdorfská (přes kterou 1. dokončená etapa - Alfarezidence). Severně se od etapy nachází park Židovské pece. Dům s draženým bytem je umístěn v severní části této etapy, tj. nejblíže parku a dále od výše uvedené nebytové zástavby. 500 m je tramvajová zastávka s častými intervaly – 17 min. do centra, metro B Palmovka – 8 min., metro A Želivského - 9 min. Přibližně ve vzdálenosti 500 m se nachází autobusová zastávka Vackov (v ranní špičce s častými intervaly, mimo špičku méně časté spojení), metro A Želivského dostupné za 7 min. 500 m severně je umístěn nájezd na páteřní komunikaci vedoucí do centra ul. Koněvova, cca 1,5 km daleko je dopravní křižovatka ul. Koněvova, Spojovací (vedoucí na další dopravní křižovatku Balabenka) a výpadové komunikace směr Kolín ul. Českobrodská). V pěší dostupnosti je poměrně dobrá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, drobné obchody, zdravotnická zařízení, nedaleko je i gymnázium a sportovní a rekreační areál Pražačka.

Celkový popis nemovité věci Výstavba bytového komplexu Obytný park na Vackově je rozsáhlá, byla budována postupně ve 3 fázích s předpokládanými 1300 byty, s občan. vybaveností (plochy pro obchody, služby). V současnosti je dokončena ve vyšším standardu. Oceňovaný byt byl součástí 3. etapy komplexu nazv. Viladomy Na Vackově, která sestává ze 3 viladomů o 5 NP (poslední ustoupené) se 47 byty s převažujícím zastoupením bytů 3+kk. Přízemní byty disponují předzahrádkami.

Nárožní byt č. 2901/20 je umístěn v 1.NP severního viladomu. Dispozice bytu je 3+kk vnitřní plochy 84,35 m2. Z předsíně tvaru L bude vstup do jednotlivých místností- koupelny, samost. WC, 2 pokojů, obývacího pokoje s kuch. koutem. Ze všech pokojů je přístup na předzahrádku, výměry 127,13 m2 s terasou 14,41 m2. Orientace obývacího pokoje je převážně na východ do ul. Rixdorfská. Ložnice a kuch. kout pak na sever směrem k parku Židovské pece, druhá ložnice na západ . Příslušenstvím bytu je sklep v 1.PP - 5,38 m2. Garážové stání č.2901/48 je spoluvlastnickým podílem ve výši 1/47 na jednotce hromadné garáže č.2901/48. Objekt byl dokončen v roce 2017.

Vybavení bytu je ve vyšším standardu - dřevěná EUROOKNA s izolačním zasklením, dřevěné podlahy v pokojích, dýhované dveře do obložkových zárubní apod.


Navrhovatel: Ing. David Papoušek Ph.D.


Místo konání:
v dražební místnosti v sídle Dražební společnosti Morava s.r.o., na adrese: Dlouhá 4433, Zlín

Důležité Informace:

Evidenční číslo: 1617-DD/24


Datum konání: 27. června 2024 09:30

Nejnižší podání: 13.000.000,- Kč

Minimální příhoz: 50.000,- Kč

Dražební jistota: 2.000.000,- Kč


Dokumenty ke stažení:

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.