/ Klasická aukce / Nemovitosti / 364-AO/24

Byt 2+1 Kosmonautů 13, Jindřichův Hradec

Detailní popis:

Bytová jednotka je umístěna přímo v lokalitě Sídliště Hvězdárna, v k.ú. Jindřichův Hradec V. Leží na jih od historického centra Jindřichova Hradce přibližně ve vzdálenosti 1 km. Okolní zástavba je převážně sídlištní a konkrétně bytový dům, ve kterém se BJ nachází hraničí se zástavbou rodinných domů. Nejbližší autobusová zastávka a obchod s potravinami jsou vzdáleny do 100 m, ZŠ 200 m a MŠ ve vzdálenosti cca 250 m. V blízkém okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost. Z pohledu nemovitých věcí se jedná o umístění v dané lokalitě ovlivňující obvyklou cenu spíše kladně.

Panelový bytový je nepodsklepený, má devět nadzemních podlaží a je po kompletní revitalizaci. Celkem obsahuje 40 bytových jednotek. Stavba bytového domu pochází z roku 1988, kdy v roce 2014 proběhla kompletní revitalizace domu – zateplení pláště, nová fasáda, plastová okna, nové balkóny spolu s výtahem. Vytápění domu a ohřev TUV jsou zajišťovány dálkovým přívodem.

Stavba bytového domu se nachází na pozemku v rovině, na parc. č. 3521/1, který je zapsaný na listu vlastnictví č. 11604.

Bytová jednotka o velikosti 3+1 je umístěna v 9. NP. V průběhu životnosti bytové jednotky na ní probíhala běžná údržba. Bytová jednotka za současného majitele prošla v roce 2013 kompletní rekonstrukcí. Bytové jádro je zděné, došlo ke spojení koupelny s WC, obměně kuchyňské linky s novými spotřebiči, úpravě vnitřních povrchů – instalovány sádrokartonové podhledy, nové povrchy podlah - plovoucí, dlažba. K bytové jednotce dále náleží balkón přístupný z bytové jednotky a sklepní kóje, která je umístěna v přízemí bytového domu. Znalecký posudek k dispozici na vyžádání.


Navrhovatel: Santora družstvo


Místo konání:
v aukční síni na adrese: Dlouhá 4433, Zlín

Důležité Informace:

Evidenční číslo: 364-AO/24


Datum konání: 21. února 2024 10:00

Nejnižší podání: 4.050.000,- Kč

Minimální příhoz: 10.000,- Kč

Dražební jistota: 300.000,- Kč


Dokumenty ke stažení:

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.