/ Elektronická dražba / Nemovitosti / 1542-EODD/24

Bytová jednotka č. 1144/8, Ostrava-Mariánské Hory

Detailní popis:

Město Ostrava je statutární a krajské město situované v Moravskoslezském kraji v blízkosti polských hranic. Ve městě je ke dni místního šetření evidováno 279 791 obyvatel. Město je členěno do 37 městských částí s celkovou rozlohou 21 423 ha. V obci se nachází městská hromadná doprava, zastávka vlaku, autobusu a kompletní občanská vybavenost. Ve městě je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Budova č. p. 1144 se nachází na ulici Vršovců, která je vzdálena asi 3 km západně od centra města. Okolí tvoří převážně bytové domy. V okolí se nachází téměř veškerá občanská vybavenost. Okolí domu je upravené a udržované. Nejbližší zastávka autobusu je vzdálena asi 150 m. Bytový dům pravděpodobně ze 70. let minulého století v původní rezidenční zástavbě po pravé straně slepé ulice Vršovců.

Typový panelový bytovým dům s celkem 14 nadzemními a jedním podzemním podlažím a plochou střechou. Ve vchodu celkem 66 BJ, dražená BJ ve II. NP v čele schodiště. V I. PP sklepy k bytům a společné prostory. Bytový dům po revitalizaci, bytová jednotka 1144/8 po částečné rekonstrukci o velikosti 2+1 s balkonem.

Technický předpokládaný stav:
Panelový objekt s plochou střechou a živičnou krytinou, montované schodiště, venkovní zateplená fasáda a v bytě plastová okna, vnitřní typová úprava panelů, betonové podlahy kombinace ker. dlažby a PVC, zděné bytové jádro obklad a dlažba, rohová vana samostatné obložené WC, standardní kuch. linka s plynovým sporákem, dřevěné vnitřní dveře, centrální ústřední topení a litinové radiátory, centrální ohřev TUV.


Nejnižší podání: 1.400.000, - Kč

Cena dosažená vydražením: 1.865.000, - Kč

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.