/ Klasická aukce / Nemovitosti / 364-A/23

Byt Jindřichův Hradec

Detailní popis:

Předmětem aukce je bytová jednotka o velikosti 3+1 je umístěna v 9. NP. V průběhu životnosti bytové jednotky na ní probíhala běžná údržba.
Bytová jednotka za současného majitele prošla v roce 2013 kompletní rekonstrukcí.
Bytové jádro je zděné, došlo ke spojení koupelny s WC, obměně kuchyňské linky s novými spotřebiči, úpravě vnitřních povrchů - instalovány sádrokartonové podhledy, nové povrchy podlah - plovoucí, dlažba. K bytové jednotce dále náleží balkón přístupný z oceňované BJ a sklepní kóje, která je umístěna v přízemí bytového domu. Podrobné dispoziční řešení BJ, vybavení bytu a konstrukční provedení stavby je zřejmé z tabulkové části znaleckého posudku.

Panelový bytový dům je nepodsklepený, má devět nadzemních podlaží a je po kompletní revitalizaci. Celkem obsahuje 40 bytových jednotek. Stavba bytového domu pochází z roku 1988, kdy v roce 2014 proběhla kompletní revitalizace domu - zateplení pláště, nová fasáda, plastová okna, nové balkóny spolu s výtahem. Vytápění domu a ohřev TUV jsou zajišťovány dálkovým přívodem.
Stavba bytového domu se nachází na pozemku v rovině, na parc. č. 3521/1, který je zapsaný na listu vlastnictví č. 11604.


Nejnižší podání: 3.300.000, - Kč

Cena dosažená vydražením: 3.300.000, - Kč

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.