/ Elektronická aukce / Nemovitosti / 355-OEA/23

Rodinný dům Bělkovice-Lašťany č.p. 19

Detailní popis:

Rodinný dům je samostatný objekt. Stavba má 1 nadzemní podlaží. Dům je částečně podsklepený. V objektu není půda a má vybudované podkroví.
Základy má smíšené a objekt je cihlové konstrukce. Tloušťka obvodové konstrukce činí 45 cm. Stropy jsou s rovnými podhledy, střecha je sedlová, krytinu tvoří pálená taška a živičná lepenka a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové.
Objekt byl postaven odhadem v roce 1930. V roce 2000 proběhla přestavba půdních prostor na obytné podkroví a dále v roce 2005 proběhla částečná rekonstrukce přízemí (koupelna, kuchyně, podlahy, vchodové dveře).
Stav objektu lze charakterizovat jako velmi dobrý.
Dispozice rodinného domu je 6+2.

Vnitřní úpravu povrchů tvoří vápenocementové omítky a dřevěné obití. Okna jsou dřevěná zdvojená. Příslušenství oken tvoří žaluzie v části objektu. Obytné místnosti jsou orientované na sever, jih a západ. Kuchyňské vybavení tvoří v přízemí kuchyňská linka a plynový sporák, v podkroví kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. V koupelně se nachází v přízemí sprchový kout a umyvadlo, v podkroví sprchový kout, rohová vana, umyvadlo a závěsná toaleta a na toaletě se nachází klasická toaleta. Interiérové dveře jsou posuvné, dřevěné plné a prosklené, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné a plastové bezpečnostní.
Osvětlovací techniku tvoří lustry.
Podlahové krytiny v jednotlivých typech místností: ostatní: keramická dlažba, teraco, lino; chodba: teraco; koupelna, WC: keramická dlažba; kuchyně: keramická dlažba; místnosti: koberce, laminátová plovoucí podlaha
Další vybavení rodinného domu tvoří anténní rozvody, digestoř.
Do domu je zavedena elektřina o napětí 230 a 400 V. Voda je odebírána ze studny. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. Zemní plyn je zaveden. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, topná tělesa tvoří závěsné radiátory, ohřev vody zajišťují bojlery.

Popis pozemku a lokality
Celková výměra pozemku činí 596 m2. Sklon pozemku je rovinatý. Pozemek je oplocený zděným plotem a pletivem do ocelových sloupků. Trvalé porosty – bez porostů. Na pozemku se dále nacházejí vedlejší stavby – dílna, pergola, přístřešek.
Přístup je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Rodinný dům je postaven v jižní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě rodinnými domy se zahradami.
V místě je dostupnost pouze menších obchodů s omezenou otevírací dobou. V místě je dostupná základní škola, pro vyšší vzdělání a specializované služby je nutné dojíždět. Je zde pouze částečná vybavenost z hlediska kulturních zařízení a sportovního vyžití. V místě se nenachází úřady – musí se dojíždět kvůli úředním záležitostem. V obci se nachází pobočka České pošty.
Z hlediska životního prostředí se jedná o klidnou lokalitu bez zdraví ohrožujících vlivů a zeleň v podobě lesů a luk je v docházkové vzdálenosti. Lokalita se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav.
Je zde pouze zastávka autobusových spojů a v místě jsou omezené parkovací možnosti přímou objektu.
Vlastník má bezproblémové vztahy se sousedy – je s nimi v běžném kontaktu a dle znalostí zpracovatele posudku v místě není zvýšená kriminalita, zločiny jsou zde výjimečné.
Nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny.

Předmět prodeje přejde na vítěze elektronické aukce ve stavu, jak v době konání elektronické aukce stojí a leží.

Účastníci elektronické aukce berou na vědomí, že prodávající nepřebírá jakoukoliv záruku ani odpovědnost za stav a/nebo kvalitu a/nebo vlastnosti předmětu prodeje a výslovně se ve smyslu § 1916 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, vítěz aukce, tedy kupující vzdává předem práv z vadného plnění, zejména práva žádat opravu, výměnu věci nebo slevu z kupní ceny či práva odstoupit od kupní smlouvy.


Nejnižší podání: 4.890.000, - Kč

Cena dosažená vydražením: 4.900.000,- Kč

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.