/ Prodej / Nemovitosti /

Vila Hanspaulka

Detailní popis:

Jedná se o pětipodlažní historický objekt s krásnou architekturou a původními interiérovými prvky. Vila nabízí 3 balkóny, 3 bytové jednotky a komerční prostory + obytný půdní prostor. Dosavadní komerční prostory doporučujeme přebudovat na klidovou zónu či wellness.

Vila se nachází v nejžádanější lokalitě ČR, a tou je rezidenční městská část Hanspaulka na Praze 6. Výhodou této známé lokality je prestiž, klidné okolí, soukromá parkovací stání, a to včetně garáže, dopravní dostupnost (300 m MHD).

Vila z 30. let 20. století disponuje ve všech patrech původními prvky, jako je celodřevěné schodiště z brazilského dubu, vestavěné skříně a vitríny či repasované interiérové dveře a okna.

V bezprostřední blízkosti vily se nachází dostatek zeleně. Klid od okolních komunikací je určen umístěním celé Hanspaulky ve svahu, jejíž nemovitosti se nacházejí nad jejich úrovní.

Cena k jednání!


Navrhovatel:


Místo konání:
Dražební společnost MORAVA s.r.o., Dlouhá 4433, Zlín

Důležité Informace:

Evidenční číslo:


Nejnižší podání: 65.000.000,- Kč


Dokumenty ke stažení:

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.