PŘIPRAVOVANÁ POLOŽKA / Nemovitosti / 1543-ED/23

Rodinný dům Křimice č.p. 532 + technologie FVE

Detailní popis:

Rodinný dům se nachází v k.ú. Křimice, městská část Plzeň 5 – Křimice, krajské město Plzeň. Objekt je situován na rohu ulic Kozolupská a Žitná. Rodinný dům je připojen na kompletní veřejné rozvody inženýrských sítí. Je přístupný ze zpevněné komunikace opatřené živičným povrchem a dlážděným povrchem. Zastávky veřejné dopravy a MHD jsou v docházkové vzdálenosti.

Jedná se o volně stojící dům s jedním nadzemním podlažím, s podkrovím, bez podsklepení. Střecha je sedlová a pultová s mansardovými okny. Krytina je betonová Bramac s oplechováním Cu. Střecha opatřena hromosvodem.
Vytápění je kombinovaným kotlem na zemní plyn. Dveře jsou obložkové Sapeli plné a prosklené. Okna plastová s izolačním dvojsklem. Podlahy betonové a kombinace keramické dlažby a plovoucí podlahy. Schodiště do podkroví je točité vřetenové, betonové stupně bez podstupnic. Vnitřní omítky vápenné štukové, některé vápenocementové. Vnitřní obklady jsou mírně nadstandardní. Vnější zateplená fasáda je doplněná o keramický obklad.
Obvodové zdivo je cihelné POROTHERM v tl. 375 mm se zateplením v tl. 30 mm.

Zařizovací předměty jsou nadstandardní, v I. NP sprchový kout, v podkroví hydromasážní vana, nadstandardní umyvadla, WC jsou závěsné. V objektu je instalována klimatizace – vnitřní jednotka ve schodišťovém prostoru, na interiéry navazuje zimní zahrada, na její střeše jsou umístěny fotovoltaické panely. Garáž má plastová sekční vrata s pohonem, v ložnicích jsou vestavěné skříně. Okna mají venkovní žaluzie, v pokojích umístěných v podkroví jsou rovněž vnitřní žaluzie.

Příslušenství objektu tvoři venkovní zapuštěný krytý bazén, dřevník, samostatně stojící dřevěný altán a venkovní úpravy kolem domu – nadstandardní oplocení s posuvnou bránou, standardní zpevněné plochy ze zámkové dlažby a přípojky IS.

Dispozice:
1. NP – závětří, vstup, chodba se schodištěm do podkroví, koupelna s WC, pokoj, kuchyně, spíž, jídelna, obývací pokoj, zasklený přístřešek.
Podkroví – chodba, 3x pokoj, koupelna, WC, 2x balkon.

Dům byl kolaudován v roce 2004. Dům je ve velmi dobrém stavebně technickém stavu nadstandardně vybavený.

Součástí prodeje je technologie FVE, která se skládá z panelů ET280, invertoru Aurora 10.0 FS, střešních háků, mezipanelových úchytů AWSU2, koncových úchytů AWSU1, solárního kabelu, propojovacích konektorů minus AWSE3, propojovacích konektorů minus AWSE4, která je připojena k adrese výrobny Žitná 532/8b, Plzeň, 322 00 Plzeň 22, název výrobny: FVE Houdková, typ výrobny: Obnovitelné zdroje - Výroba elektřiny využitím slunečního záření pro zdroj s instal. výkonem do 30 kW, instalovaný výkon 11 kW, kategorie výrobce: výrobce 1. kategorie, napěťová hladina NN, zvolený režim výkup elektřiny.Navrhovatel: IK Kaplan Mlnářík a spol./Simona Houdková


Místo konání:

Důležité Informace:

Evidenční číslo: 1543-ED/23


Nejnižší podání: 14.500.000,- Kč

Minimální příhoz: 10.000,- Kč

Dražební jistota: 1.000.000, - Kč


Dokumenty ke stažení:

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.