PŘIPRAVOVANÁ POLOŽKA / Nemovitosti / 347-EA/22

Baťovský půldomek 3+1, Zlín - Letná

Detailní popis:

Zpeněžení nemovitosti v rámci insolvenčního řízení nejvyšší nabídce.

Jedná se o klasický „Baťovský půldomek“ ve vyhledávané lokalitě Zlín – Letná. Objekt postaven ve 30.letech minulého století jako levá část druhého půldomku ve stávající sídlištní zástavbě.
Typový, částečně podsklepený objekt se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou, dispozičně řešený jako 3+1. Přístup přes pozemek p.č. 980/219, který je ve vlastnictví města.

Vstup ze zahrady do středové chodby. Vpravo koupelna a WC, vlevo schodiště do sklepa. V čele se nachází kuchyně a z ní přístupný obývací pokoj, ze kterého vede jednoramenné schodiště do II.NP, kde se nachází další dva pokoje.

Příslušenství objekt nemá, je připojen přípojkami do uličky spojující ulice Pod rozhlednou a ulici Bratří Sousedíků.
Betonové základy, cihelné zdivo, dřevěné stropy s omítaným podhledem, nad I.PP stropy betonové, plochá střecha a živičná izolace. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, fasáda z režného zdiva nezateplená, vnitřní hladké omítky, dřevěné jednoramenné schodiště, betonové podlahy. Dřevěná zdvojená okna ve II.NP a plastová okna v I.NP, vnitřní dřevěné dveře do ocelových zárubní. Betonové podlahy v I.NP a PVC, ve II.NP palubky, v I.PP betonový potěr.

V koupelně se nachází plynový kotel s ohřevem TUV, obklad a dlažba, osazen sprchový kout, umyvadlo a WC. Standardní kuchyňská linka s plynovým sporákem. Objekt v původním stavu k rekonstrukci.


Místo konání: Dražební společnost MORAVA s.r.o., Dlouhá 4433, Zlín

Důležité Informace:

Evidenční číslo: 347-EA/22


Nejnižší podání: 0,- Kč


Dokumenty ke stažení:

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.