PŘIPRAVOVANÁ POLOŽKA / Nemovitosti /

Stavební pozemek 1071 m2, Praha - Chýně

Detailní popis:

Prodej atraktivního pozemku u rybníka v žádané lokalitě Praha - západ, včetně projektové dokumentace a stavebního povolení.
Jedinečný pozemek o celkové ploše 1 071 m2 se nachází v severní části obce Chýně, na břehu rybníka Bašta s písečnou pláží ke koupání. Stavebním úřadem Hostivice bylo vydáno stavební povolení pro výstavbu nadstandardní vily o dvou nadzemních podlažích. Zastavěná plocha 245 m2.

Dispoziční řešení: 1. NP – vstupní prostor s šatnou, dvojgaráž se skladem a technické zázemí domu, dále je zde hlavní obytný prostor koncipovaný jako velkoryse pojatý prosklený pavilon v zahradě. Je tvořen zónami plnícími funkci obývacího pokoje, klubu s krbem a kulečníkovým stolem, samostatné jídelny a prakticky řešeného kuchyňského koutu. Navíc je zde spíž a sklad vína, obojí skryté za dřevěnou stěnou. Do podlahy terasy je zapuštěna vířivka s prohloubenou bazénovou částí. 2. NP - klidová zóna tvořená centrální chodbou, pracovnou, 2 pokoji, hlavní ložnice s průchozí šatnou a velkorysá společná koupelna. Všechny obytné pokoje nabízejí výhled směrem na přilehlý rybník a vstup na terasu.

Dvojgaráž, 2 parkovací stání, hliníková okna. Pozemek je vzdálený 14 km od centra Prahy. Blízkost dálnic D5, rychlostních silnic R6 (karlovarské), R7 (slánské) či R1 (pražský okruh) zajišťuje vynikající dopravní dostupnost. Chýni obchází i železniční trať 122 se dvěma vlakovými zastávkami Chýně a Chýně-jih, otevřenými v roce 2014. Autobusové spojení na metro B-Zličín a metro A-Motol zajišťují linky 347 a 358, blízko letiště Praha - Ruzyně.


Místo konání: https://elektronicke-aukce.draspomorava.cz/elektronicke-aukce/226

Důležité Informace:


Nejnižší podání: 11.500.000,- Kč


Dokumenty ke stažení:

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.