PŘIPRAVOVANÁ POLOŽKA / Nemovitosti /

Bytový dům Praha – Libeň

Detailní popis:

Jedná se o honosnou prvorepublikovou vilu situovanou ve svažitém terénu na rohu ulic Pomezní a V Podvrší. Šestipodlažní objekt - v 1. podlaží se nachází relaxační a oddechová zóna (bazén, sauna, posilovna, kuchyňka a další volné prostory). V 2. podlaží jsou dosud nezrekonstruované prostory původních bytových jednotek. 3. podlaží tvoří kancelářské prostory s recepcí, kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, sklípek přístupný točitým schodištěm z chodby 2. podlaží. Podlaží je přístupné z ulice přes vstupní prostor.
4. a 5. podlaží a podkroví (6. podlaží - pracovna bytu) nyní tvoří nadstandardní mezonetové bydlení majitele, jednotlivá podlaží propojena točitým schodištěm. Všechna podlaží jsou propojena vnitřním původním schodištěm.
Nemovitost je tvořena železobetonovým skeletem s vyzdívkami, členitá zateplená stavba se sklonitou střechou s několika terasami, vystavěna roku 1929, s pozdějšími přístavbami, která prošla mnohými dispozičními úpravami, po roce 1989 rekonstruována do téměř původního stavu (kolaudace 2003 a 2012, rekonstrukce jednoho podlaží stále není dokončena).
Provedení a vybavení objektu je nadstandardní, napojení na všechny běžné inženýrské sítě. Využití – byty, v menší části administrativní prostory. Příslušenstvím domu je zděná garáž pro osobní automobil, situovaná na protější straně ulice (na pozemku parc. č. 3771/4). Technický stav domu je velmi dobrý, garáž není udržovaná a technický stav je zhoršený.
Dle katastru nemovitostí zastavěná plocha domu činí 401,5 m2, celková zastavěná plocha všech podlaží je cca 1250 m2, užitná plocha 1020 m2, celkový obestavěný prostor cca 4.090 m3. Zastavěná plocha garáže je 22 m2, obestavěný prostor cca 60 m3.Navrhovatel: JUDr. Lukáš Holý


Místo konání:

Důležité Informace:


Nejnižší podání: 77.840.000,- Kč


Dokumenty ke stažení:

© 2021 Copyright všechna práva vyhrazena Dražební společnost MORAVA s.r.o. Zásady používání webových stránek a zpracování osobních údajů.